Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Ariete Bon Cuisine 250 984

Elektrická rúra s objemom 25 litrov, ktorá zabezpečí stabilný výkon, vďaka čomu budete úspešní pri príprave tých najchutnejších receptov. Vybavený časovačom nastaviteľným do 60 minút, nas

Výrobca

Ariete

Záruka

24 mesiacov

Kód tovaru

ART 984

EAN kód

8003705114388

107,90 €

MenejMenej
ViacViac
Skladom

107,90 €

MenejMenej
ViacViac
Skladom

Popis produktu

Špecifikácia

Súvisiace produkty

Ako od šéfkuchára

Položte na stôl bohatý podnos chutnej a v pare dusiacej sa pečienky s množstvom zeleniny: nielenže potešíte celú rodinu, ale pravdepodobne sa vám zažiada aj prídavok. Žiadny problém, pretože Bon Cuisine 250 je okamžite pripravený na novú a šťavnatú dávku.

Pizza taká dobrá ako v Neapole

Upečte si pizzu s Bon Cuisine 250 a budete mať výsledok ako v pizzerii. Parené a voňavé pizze a focaccia , ale aj chlieb a akékoľvek iné kysnuté cesto budú upečené k dokonalosti vďaka dvojitému sklu, ktoré zaručuje stále dodržanie nastavenej teploty.

Zapečené cestoviny, aké chutné!

Ak vám ostanú nejaké obyčajné cestoviny, nevyhadzujte ich. Dochutíme trochou bešamelu, paradajky alebo ragú, posypeme parmezánom a bohatá panvica chutných a neodolateľných zapečených cestovín je pripravená na vloženie do rúry. S Bon Cuisine 250 naservírujete jedlo plné chuti, ktoré poteší celú rodinu.

Vysnívané koláče a sušienky

Uspokojte svoju chuť na sladké upečením tých najjemnejších koláčov s Bon Cuisine 250 , slivkových koláčov a šišiek ako kedysi, voňavých tort a sušienok, croissantov s opojnou vôňou. Za pár minút je rúra pripravená na varenie a vy si tak budete môcť splniť svoje sny o maškrtníkoch. Pripraviť, upiecť, počkať a... koláč je už na plechu!

Pečené hranolky

Zemiaky nakrájané na tyčinky poukladajte priamo na panvicu s listom pergamenu. Pokvapkáme ich kvapkou oleja, osolíme a varíme pri 200° 15 minút. Získate panvicu z