Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

O značke

Názov ARIETE sa prvýkrát začal skloňovať v roku 1964 v malebnom Toskánsku. V krajine známej svojou kreativitou a geniálnymi nápadmi. Nie je teda náhoda, že práve tu sa zrodila aj táto značka so sľubnou budúcnosťou.

Ariete si osvojilo dynamickú vitalitu a genialitu tohto regiónu a spojilo ju s podnikavým duchom spoločnosti. Neustále hľadanie nových nápadov a vylepšení doplnených o rýchlo sa meniace požiadavky svetového dizajnu a štýlu sa stalo akousi mantrou značky Ariete. 

Dnes prináša Ariete silné a zároveň jednoduché nápady do domácnosti, ktoré ľuďom uľahčujú každodenný život. Ariete je svetovým priekopníkom v oblasti malých spotrebičov a neustále expanduje. Export tejto značky predstavuje takmer 60% z celkového predaja. V roku 1995 bola spoločnosť začlenená do medzinárodnej skupiny Kenwood Appliances UK a od roku 2001 do spoločnosti DeLonghi Group. 

Inovácia a kreatívny dizajn sú kľúčom k úspechu! Ariete investuje množstvo prostriedkov do výskumu a vývoja  výrobného a technologického centra za účelom prinášať nové riešenia uspokojujúce neustále sa meniace potreby spotrebiteľov. 

V roku 1997 sa značka stala priekopníkom v oblasti parného čistenia so svojim prvým parným čističom, ktorý si vyslúžil nielen záujem, ale predovšetkým rešpekt vtedajších domácností. Patent na prvý parný mop držala spoločnosť v tajnosti celých 20 rokov!

Sortiment sa postupne rozšíril o ďalšie inovatívne produkty do domácnosti a svoje miesto v nich zaujali ďalšie čistiace produkty, vysávače, žehličky, kuchynské spotrebiče, kávovary, produkty osobnej starostlivosti a iné vychytávky, ktoré dodnes uľahčujú a spríjemňujú život miliónom ľudí po celom svete.