Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkční parní čistič Ariete!

Čaká vás kompletné upratovanie domácnosti? Potom sa určite pripravujete na úmorné leštenie, náročné vysávanie, zložité vytieranie, únavné prezliekanie i pranie. V nasledujúcich dňoch máte v úmysle zbaviť domácnosť všetkého prachu, na odstránenie ktorého nebolo počas roka dostatok času ani priestoru.
K slovu sa dostávajú zástupy chemických prostriedkov, prachoviek, handričiek, metiel, mopov a ďalších pomocníkov. Máte to tak tiež? A čo keby sme vám povedali, že tento rok môžete generálne upratovanie absolvovať v pokoji a pohode. S upratovaním vám totiž namiesto zastaraných prostriedkov pomôže moderný pomocník - multifunkčný parný čistič z dielne talianskych majstrov Ariete.

Dospejte na generálne i každodenné upratovanie
Čo si budeme hovoriť - upratovanie je pre drvivú väčšinu z nás nutné zlo, ktoré odkladáme ako to len ide. Čo keď sa vám ale do rúk dostane xVapor - parný čistič, ktorý razom premení domácnosť na útulné hniezdočko, kde sa bude blýskať každá kachlička či plocha?  To všetko samozrejme s minimom námahy a zbytočných úkonov navyše.

Ariete 4145

Kúzlo a všestranné aj vysoko efektívne použitie parných čističov spočíva v kombinácii pary, tlaku a vysokej teploty, ktorá naruší štruktúru nečistoty a zabíja viac ako 95 % baktérií. Okrem nich si u vás doma už viac "neškrtnú" ani nepríjemné plesne, roztoče alebo neviditeľné prachové častice. Počas čistenia si navyše môžete sami zvoliť, či použijete detergenty (napríklad na prevoňanie miestností) alebo samotnú paru, ktorá predstavuje ekologický aj ekonomický spôsob hygienicky čistej domácnosti.

Taliansky dizajn, všestrannosť a intuitívne ovládanie
To sú ďalšie prednosti multifunkčných parných čističov Ariete. Domovom značky Ariete je Toskánsko - zem malebnej krajiny a priateľských ľudí, pre ktorých je starostlivosť o domov vecou najvyššej priority. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sa už od doby svojho vzniku značka zameriavala na užívateľsky prívetivých, dizajnovo dokonalých, ekonomických i efektívnych spoločníkov do domácnosti.

A keď svetu predstavila parné čističe Ariete, ihneď sme začali o upratovaní rozmýšľať o niečo pozitívnejšie. V predchádzajúcich článkoch sme si už predstavili parné kačky a mopy. Dnes sa k slovu dostávajú univerzálne parné čističe, ktoré sú vhodné na čistenie najrôznejších povrchov aj zákutí, kam sa obyčajným zmetákom nedostaneme a kačka na také upratovanie jednoducho nestačí.

Ariete 4145

Multifunkčné parné čističe umožňujú jednoduché čistenie klasických povrchov, najmä podláh, nábytku, kachličiek, kobercov alebo i dreva, plastu a skla. Pri výbere vhodného pomocníka dbajte najmä na jeho výkon a veľkosť nádržky na vodu. To preto, aby ste nemuseli tekutinu neustále dopĺňať, čo by zbytočne predlžovalo čas, ktorý hodláte upratovaniu venovať. Poďme sa spoločne pozrieť na tri multifunkčné parné čističe z rady XVapore, ktoré Ariete predstavilo zákazníkom v roku 2016, čím opäť posunulo týchto praktických pomocníkov o level vyššie.

Ariete X Vapor Comfort mod. 4145
Moderne a elegantne tvarovaný, multifunkčný a vysoko kompaktný X Vapor Comfort dezinfikuje a zabíja až 99,9 % mikróbov a baktérií. Vhodný je pre všetkých, ktorí hľadajú jednoduchý a efektívny spôsob na udržanie hygienicky čistej domácnosti s minimom námahy. Parný čistič disponuje tlakom 5 barov a bohatým príslušenstvom, ktoré okrem iného zahŕňa nadstavec a kefa na čistenie podláh, nástavec na čistenie okien, veľkú a malú okrúhlu kefu, predlžovaciu hadicu, špeciálnu kefu a handričku na čalúnenie i návlek na čistenie podláh.

X Vapor Comfort sa zahreje počas 6 až 7 minút, pričom vydrží následne v prevádzke celú trištvrte hodinu, čo s prehľadom stačí na hygienické vyčistenie celej domácnosti. Prístroj sa navyše vyznačuje nevídanou silou čistenia, ale aj hadicou s patentovanou technológiou uskladnenia, vďaka ktorej je vytvorená pevná rukoväť uľahčujúca prenášanie čističa z jedného miesta na druhé.

Ariete 4145

Ariete X Vapor Deluxe mod. 4146
Potrebujete na upratovanie viac času? Vaše predstavy a požiadavky splní Ariete X Vapor Deluxe. Po ôsmich minútach je prístroj pripravený na intenzívne hodinové čistenie celej domácnosti - od stropu, cez nábytok, koberce, až po podlahu. Telo prístroja navyše pojme všetko príslušenstvo, takže ho nemusíte zložito hľadať po skriniach alebo komorách.

Aj tento prístroj ponúka tlak 5 barov, hadicu s patentovanou technológiou uskladnenia a bohaté príslušenstvo zahŕňajúce nadstavec a kefu na čistenie podláh a okien, veľkú a malú okrúhlu kefu, predlžovaciu hadicu, špeciálnu kefu a handričku na čalúnenie i návlek na čistenie podláh. Vďaka jednoduchej regulácii pary a bohatému príslušenstvo tak ľahko dokážete vyčistiť celú domácnosť.

Ariete 4145

Ariete X Vapor Nonstop mod. 4147
Na záver sme si nechali naozajstnú čerešničku. Je ňou Ariete X Vapor Nonstop mod. 4147, ktorý síce ponúka "len" tlak s veľkosťou 4 bary, na druhej strane ho môžete jednoducho doplňovať vodou aj bez toho, aby ste prístroj vypli. Nie nadarmo sa preto v jeho názve objavuje slovko "NONSTOP". S týmto profesionálom môžete upratovať tak dlho, ako len potrebujete. To všetko bez zbytočného čakania.

Parné čističe sme podrobili redakčnému testovaniu
Aby sme multifunkčné parné čističe  len tak veľkohubo nechválili, museli sme ich silu osobne vyskúšať. Nedávno sme preto usporiadali veľký záťažový test, o ktorom si viac môžete prečítať tu. Presvedčili sme vás? Alebo ostanete pri zastaranom upratovaní, ktoré je žrútom drahocenného času i energie? Rozhodnutie máte iba vo svojich rukách! Ponuku multifunkčných parných čističov, kačiek aj parných mopov si prezrite tu.

Pošlite článok známemu