Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Videorecenzia - Ariete domáca pizza pec 909

Slnko, more, víno, teplo a pizza. Vidíte sa už aj Vy na talianskej pláži? Ja áno a vďaka pizza piecke od talianskej značky Ariete cestujem aspoň mysľou na dovolenku niekoľkokrát ročne. Dať si pravú talianskú pizzu kedykoľvek dostanete chuť je s týmto výrobkom naozaj jednoduché. Pozrite si unboxing magazínu Vždy a dozviete sa viac.

Vo videu nižšie sa dozviete ako vznikla táto obľúbená pochúťka malých aj veľkých. Ukážem Vám čo je súčasťou balenia Ariete pizza pece 909. V čom spočíva tajomstvo pizza piecky, že dokáže nahradiť klasickú pec? Aké sú výhody kameninovej dosky skrývajúcej sa vo vnútri? Koľko času budete potrebovať na prípravu pizze?  Odpovede nájdete vo videu. Vďaka nastaveniu teploty a času pečenia môžete piecku využiť na pečenie alebo ohrev viacerých pokrmov, sladkých aj slaných. Skvelé čerstvé croissanty na raňajky alebo pečené kuracie mäso s kroketami na obed budete mať pripravené s pizza pieckou raz dva.

Ak Vás zaujíma ako vyzerá príprava pizze v pizza piecke a chcete dôkaz, že je to skutočne tak jednoduché, pozrite si video s gastrošpecialistom Michalom zo Zdravej pizze, s ktorým som ju pre Vás testovala. Na našom YouTube kanáli nájdete aj recept na bezlepkovú pizzu a jeden rýchly recept „lenivej maminy“. Už Vám tečú slinky?

Pošlite článok známemu