Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Upratujte v retro štýle s pomocníkom Ariete Cordless Sweeper

Máte doma deti, domáceho miláčika a z omrviniek na zemi stavy zúfalstva? Rozumieme. Vyťahovať vysávač sa nikomu každú chvíľu nechce a klasická metla s lopatkou tiež nie je najideálnejšie riešenie, neporadí si totiž so špinou na koberci. Pamätáte si na mechanickú metlu, s ktorou bolo upratovanie u babičky zábavou? Predstavujeme Vám jej vnučku z 21. storočia – Cordless sweeper.

Skladná, ľahká, efektívna a mechanická metla
Cordless v preklade znamená bez šnúry, čo je veľká výhoda tohto pomocníka od Ariete v porovnaní s klasickými vysávačmi. V porovnaní s klasickou metlou ostáva všetok neporiadok v odnímateľnej nádobe v tele prístroja, ktorý po naplnení ľahko vysypete priamo do koša. Pokiaľ si pamätáte na babičkinu veľkú mechanickú metlu, určite vám ostalo v pamäti, že išlo o ťažkú metlu, ktorá sa pri nesprávnom pohybe preklopila a všetok pozametaný neporiadok bol opäť na podlahe. Navyše, intenzita zametania nečistôt bola priamo závislá od rýchlosti, akou ste sa po podlahe s mechanickou metlou pohybovali. Čím bol váš pohyb s mechanickou metlou rýchlejší, tým viac sa točilo vreteno s kefou. Zároveň ale platilo, že čím ste urobili rýchlejší pohyb mechanickou metlou, tým menej nečistôt ste pozametali. Ani jedno už pri novinke od Ariete nie je problém, špina zostáva bezpečne uzatvorená v spomínanej nádobe a prístroj je tak ľahký, že upratovaním môžete zabaviť aj deti. Napriek tomu sa neznižuje jeho efektivita. Práve vďaka poháňaniu kefy elektrickou energiou, môže byť prístroj ľahší a účinnosť rovnaká. Intenzita otáčania kefy mechanickej metly Ariete Cordless sweeper je stabilná a nastavená na efektívne zametanie. Vám sa už len stačí sústrediť na prípadné opakované prejdenie miesta po podlahe.

Ariete 2768

Elektrický pohon kief mechanickej metly Ariete Cordless veľmi efektívne odstraňuje nečistoty z kobercov, ale aj z hladkých plôch. Poteší vás jednoduchá obsluha mechanickej metly Ariete Cordless Sweeper, ktorú zvládne každý aj jednoduchá manipulácia, vďaka otočnej a plochej hlavici metly sa dostanete takmer všade. A spolu so stojanom prístroj nezaberie viac miesta ako klasická metla, takže ako ďalšiu výhodu môžeme uviesť skladnosť. Prístroj síce nemá kábel, ale nejako sa nabíjať musí. K nabíjaniu vysávača Ariete Cordless Sweeper vám stačí  6 - 8 hodín a prístroj po nabití vydrží v prevádzke 40 minút, počas ktorých vďaka jeho efektívnej práci, stihnete poupratovať všetko, čo potrebujete. Nádobka na odpad má objem 0,4 litra.

Vyskúšajte retro upratovanie so spoľahlivým pomocníkom a uvidíte, že upratovanie domácnosti nemusí byť len otrava. Poteší vás určite aj skvelá cena, vysávač Ariete Cordless Sweeper si zadovážite za menej ako 39,99 €!

Ariete 2768

Pošlite článok známemu