Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Uklízejte efektivně s parním čističem nové generace

Upratovanie je pre väčšinu z nás skôr nutné zlo ako zábava. Chcete otravnou činnosťou stráviť čo najmenej času a dosiahnuť čo najlepší efekt? Siahnite po parných čističoch, ktoré sú skvelými a úžasnými pomocníkmi pre domácnosť. Zabudnite na zdĺhavé leštenie vodovodných kohútikov, kávovarov alebo kanvíc na vodu. S parným čističom vám všetko pôjde oveľa lepšie, stačí si len dobre vybrať z modelov špecifických práve pre vaše potreby, aby ste našli najlepšie riešenie pre vašu domácnosť. Aké sú výhody a nevýhody parného čistenia, aké poznáme základné druhy, podľa čoho sa rozhodnúť a aký model je pre Vás najlepší sme už písali v predošlých článkoch. Dnes Vám predstavíme jedinečnú novinku na našom trhu od priekopníka v parnom čistení - talianskej značky Ariete - X Vapor Deluxe.
Ariete XVapori

Efektívny a ekologický parný čistič

Vadí vám, koľko chemikálií bežne spotrebujete pri upratovaní? Šetrite životné prostredie a kúpte si parný čistič, ktorý prináša ekologické čistenie bez zbytočnej chémie, avšak vďaka vyššiemu tlaku (5 barov) si poradí aj so špinou, na ktorú jeho predchodcovia nemali. Vaša domácnosť tak bude ušetrená od chemikálií, čo ocenia najmä rodinky s deťmi i alergikmi a Vaše ruky už viac nebudú musieť drhnúť. Parný čistič Ariete X Vapor Deluxe sa osvedčí na mnohých miestach, prakticky s ním môžete čistiť všetko od podláh, okien, radiátorov, kúpeľne, kuchyne atď...

Ariete XVapori

Výhodou tohto modelu je veľkosť zásobníka, do ktorého sa zmestí 1,6 litra vody, vydrží vám preto pokojne na dlhšie upratovanie. Celkom zvládne pracovať na jeden záťah 60 minút a doba zahriatia je len 8 minút. Použitie je bezpečné vďaka bezpečnostnej poistke a špeciálnemu krytu, ktorý sa neotvorí, kým tlak neklesne dostatočne nízko.

Ariete XVapori

Parný čistič Ariete X Vapor Deluxe je vyrobený z nerezovej ocele a dĺžka jeho kábla dosahuje až 6 metrov, takže si s ním pomôžete v pomerne širokom okruhu. Navyše k nemu dostanete veľa potrebného príslušenstva, ktoré vám umožní čistenie podláh, okien aj čalúnenia. Vďaka tryske odstránite bez problémov špinu z radiátorov, sporáku a prakticky z čohokoľvek. S ťažko odstrániteľnou špinou si poradí veľká okrúhla kefa a v horšie dostupných a malých miestach (napr. vodovodné batérie, horáky sporákov, škáry dlaždičiek) môžete využiť malú okrúhlu kefu. Súčasťou balenia parného čistenia je aj odmerka a lievik, ktoré uľahčia naplnenie zásobníka vody. Výhodou tohto modelu je, že celé príslušenstvo parného čističa má svoje miesto v prakticky umiestnenom otvárateľnom priesvitnom dne, prístroj je teda dobre skladný a príslušenstvo je možné hravo dohľadať.

Ariete XVapori

Rýchle, jednoduché a lacné upratovanie s parným čističom
Parný čistič pracuje s kombináciou teplej pary a tlaku, vďaka čomu má zaschnutá špina, mastnota a vodný kameň narušenú štruktúru a je jednoduchšie ich odstrániť. V mnohých prípadoch si poradíte aj bez náročného drhnutia. Upratovaním pomocou parného čističa navyše ušetríte za prípravky na čistenie. Stačí napariť a klasickou kuchynskou utierkou zotrieť. Vodovodný kohútik bude krásne lesklý. Z vlastnej skúsenosti vieme, že prvé upratovanie pomocou parného čistenia je náročnejšie a so starou, skutočne zažranou špinou možno budete musieť parnému čističu pomôcť kefkou či v horších prípadoch aj chemikáliami (napr. škáry dlaždičiek, vodný kameň v sprchovacom kúte), ale zaručujeme, že tá drina stojí za to a každé ďalšie pravidelné upratovanie bude hračka.

Ariete XVapori

Vyskúšajte sami, že upratovanie môže byť oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Parný čistič novej generácie Ariete X Vapor Deluxe vám spoľahlivo pomôže!

Ariete XVapori

Pošlite článok známemu