Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Poklady z mojej kuchyne – domáca pizza piecka

Ahojte, volám sa Radka, som mamkou 2 dievčat, s ktorými žijeme aktívne, a preto vyhľadávam a oceňujem všetkých pomocníkov, ktorí mi uľahčia a urýchlia starostlivosť o domácnosť a hladné brušká. Dnes Vám predstavím jedného z nich – pizza piecku od talianskej značky Ariete.

Pizzu majú radi všetci – malí aj veľkí, dá sa pripraviť na tisíc spôsobov a ak viete ako na to, tak doslova za pár minút si aj doma môžete pripraviť pizzu ako z pizzérie. Na pečenie domácej pizze som si zavolala odborníka Michala zo Zdravej pizze, ktorý pizza piecku podrobil skúške a prezradil mi aj jednoduchý recept a pár tajomstiev o úspešnej príprave, ktoré nájdete vo videu na youtube kanáli magazínu Vždy.

A ak chcete ušetriť ešte viac času, odporúčam z času na čas použiť môj recept lenivej mamy. Na záver dobrá správa aj pre „bezlepkových“, Michal mi prezradil recept a v pizza piecke pripravil výbornú bezlepkovú pizzu aj pre vás. Už žiadne zložité hľadanie reštaurácii s bezlepkovou pizzou. Dobrú chuť a napíšte mi ako Vám darilo pri príprave pizze.

 

Pošlite článok známemu