Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Párty priamo u vás doma: Pripravte návšteve domáci popcorn, palacinky či vafle!

Koniec roka je neodmysliteľne spojený s oslavami vianočných sviatkov a Nového roka. Čas návštev a príjemných konverzácií môžete podtrhnúť aj domácimi dobrotami. Na ich prípravu navyše nemusíte plytvať časom ani energiou. Všetko za vás, ľahko a behom niekoľkých minút, zvládnu pripraviť praktickí pomocníci Ariete z rodiny Party Time.
Palacinky ako od mamičky
Milujete sladkú alebo slanú verziu palaciniek? Pripravte ich rodine alebo hosťom spoločne s palacinkovačom Ariete, ktorý vás príjemne prekvapí svojim jedinečným retro dizajnom, výkonom a efektivitou. Pomocou jedného tlačítka ľahko nastavíte teplotu ohrievania a v priebehu niekoľkých chvíľ sa tak môžete pustiť do prípravy lahodnej dobroty.

Palacinkovaču z rodiny Ariete samozrejme nechýba nepriľnavý povrch, ktorý uľahčuje prípravu palaciniek, rovnako ako údržbu samotného spotrebiča. Súčasťou balenia sú dve špachtle pre ešte jednoduchšiu manipuláciu s hotovými palacinkami.


Popcorn nikdy nechutil lepšie
Popcorn si mnohí z nás neodmysliteľne spájame s kinom alebo výletmi. Čo tak pripraviť si túto chrumkavú dobrotu v pohodlí domova? S tým vám jednoducho pomôže ďalší zástupca, rodiny Ariete Party Time- popkornovač, vytvorený v retro štýle päťdesiatych rokov, ktorý sa môže pochváliť kompaktnými rozmermi, rovnako ako dokonalým dizajnom a perfektným výkonom.

Popcorn si doma ľahko pripravíte aj bez použitia tuku. Jednotlivé zrniečka kukurice totiž premení na chrumkavú lahôdku iba horúci vzduch, čo ocenia hlavne milovníci zdravších pochutín a tí, ktorí si strážia líniu. K dispozícii je i lyžica na jednoduché porcovanie a plnenie. Popkornovač je navyše kompletne rozoberateľný, čo uľahčuje následné čistenie a jeho údržbu.


Vafle pre tých najväčších gurmánov
Náš prehľad praktických retro spoločníkov z rodiny Ariete Party Time dnes zakončíme štýlovým elektrickým vafľovačom, ktorý opäť skvelé zapadá do dizajnu päťdesiatych rokov. S jeho pomocou môžete pripraviť klasické či belgické vafle v priebehu niekoľkých chvíľ. Vafľovač je vybavený svetelným indikátorom, ktorý vás informuje o tom, že je spotrebič pripravený na prípravu lahodnej pochúťky.


Príkon vafľovača je 700 W a pre ľahšiu prípravu a údržbu je vybavený nepriľnavými doskami a priestorom na uloženie kábla. Nechýba ani bezpečnostná poistka v podobe inteligentného uzamykania, ktoré chráni najmenších „kuchtíkov“ pred nepríjemným popálením.