Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Ako si vybrať parný čistič

Parné čističe získavajú na popularite. Ich schopnosť odstraňovať nečistoty, likvidovať baktérie a roztoče a to bez použitia chemikálií ocenia v mnohých domácnostiach s alergikmi a malými deťmi. Na trhu nájdete mnoho modelov ručných parných čističov, tzv „parných kačiek“, parných mopov a veľkých multifunkčných prístrojov. Ako si vybrať ideálneho pomocníka práve pre Vás, Vám poradí Martin Donát vo videu magazínu Vždy.

Dozviete sa ako parné čističe fungujú a v čom spočíva výhoda čistenia pomocou pary v porovnaní s klasickým umývaním. Ktoré parametre je potrebné sledovať pri výbere pristroja? Prečo je dôležitý maximálny objem vody, s ktorým prístroj pracuje a tlak? Odpoveď nájdete vo videu nižšie. Vo videu Vám Martin priblíži výhody ako aj nevýhody jednotlivých druhov parných čističov. Zistite, či pre Vás bude najvhodnejší malý skladný ručný parný čistiť alebo radšej obetujete viac miesta v domácnosti a zvolíte multifunkčný parný čistič, ktorý si dokáže poradiť aj s veľmi odolnou špinou. A možno pre Vás bude najvhodnejšia „zlatá stredná cesta“ – parný mop s bohatým príslušenstvom na čistenie. V závere videa Vám Martin priblíži kde všade nájdu parné čističe svoje uplatnenie.

Viac videí o parnom čistení nájdete v magazíne Vždy, pozrite sa na mnohé praktické ukážky a rady, aby ste zo svojej investície do parného čističa vyťažili čo najviac.

Pošlite článok známemu