Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Poznáme to všetci. Multifunkčných spotrebičov do kuchyne je nespočetné množstvo. Jeden vie to a druhý zase ono. Nájsť však takého, ktorý zvládne viacero bežných činností a gastro úprav a navyše sa môže pochváliť ešte radom netradičných funkcií, je ako hľadať ihlu v kope sena. Máme pre vás ale dobrú správu! Ušetrili sme vám čas pri hľadaní a predstavujeme multifunkčného pomocníka a zároveň štýlový ryžovar Ariete, ktorý si po prečítaní dnešného článku zaručene zapíšete na "must have" zoznam!

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Taliansky spoločník, ktorý má emócie

Keď sa povie Ariete, asi len málokoho napadne, že táto stálica na svetovom trhu oslávi onedlho šesťdesiatku. Písal sa rok 1964 a v talianskej Florencii vznikla spoločnosť, ktorá začala vyrábať plynové zapaľovače. Pretože sa jej nedarilo, o päť rokov neskôr sa rozhodla na trh vstúpiť so žehličkami. A potom to už išlo jedna radosť.

Od žehličiek totiž bol už len kúsok k ďalším domácim spotrebičom. Keď uzrel svetlo sveta dizajnový rad retro, značka zažila opätovný boom. Jej dizajnové kúsky totiž neboli len štýlovými doplnkami do kuchyne, ale vyžarovali emócie a oživovali spomienky.

Dizajnový vzhľad a mnoho praktických funkcií

Do spomínanej kategórie patrí aj multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete, ktorý si môžete zaobstarať v troch štýlových farbách (zelená, modrá a krémová). Dizajnový vzhľad ale nie je tým jediným, čo vás na tomto praktickom pomocníkovi zaujme. Okrem toho, že za vás pripraví ryžu (k omáčke i na suši) bez zmeny kvality a chuti, popri funkcii parného varenia zvládne pripraviť aj ľahký obed (napr. zeleninu na pare).

Vďaka naparovaciemu košu môžete pripravovať niekoľko pokrmov súčasne počas veľmi krátkej doby. Režim pomalého varenia sa zase pre zmenu postará o výborné omáčky, guláš alebo napríklad hutné polievky. Nechýba ani funkcia pečenia alebo praktické udržiavanie teploty, ktoré oceníte počas nedeľného obeda alebo napríklad slávnostnej večere.

Bohaté príslušenstvo a ďalšie možnosti úpravy pokrmov

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete disponuje aj odnímateľnou a ľahko umývateľnou misou s nepriľnavým keramickým povrchom, ktorú v prípade potreby vložíte do rúry, kde zvládne aj 200 stupňovú teplotu. Ľahko tak v rúre pokrm dopečiete, bez toho aby ste museli hľadať misu na pečenie alebo špiniť ďalší riad.

Multifunkčný hrniec a ryžovar Ariete: Čo všetko zvládne a prečo by vám nemal v kuchyni chýbať?

Multifunkčnému pomocníkovi nechýba ani priehľadné sklenené veko, prostredníctvom ktorého ľahko skontrolujete proces varenia a vzhľad pokrmov. Čerešničkou na pomyselnej Ariete torte je bohatá ponuka príslušenstva v podobe odmerky, lyžice, držiaka veka a koša na varenie v pare. Tak čo? Dáte tomuto multifunkčnému pomocníkovi šancu predviesť sa aj u vás doma?

Pošlite článok známemu