Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Ariete: průkopník v parním čištění

Matěj Antoš

28.06.2016

Možno už ste o parnom čistení a jeho prednostiach niekedy počuli. Viete ale, kto systém parného čistenia vyvinul a prišiel ako prvý na trh s "bojlerovými" parnými čističmi? Bola to práve firma Ariete. Svoje technológie následne poskytla ďalším výrobcom formou licencie, takže možno poznáte parné čističe aj iných značiek. Poďme sa teraz ale spoločne pozrieť na firmu Ariete bližšie, pretože okrem spomínaného priekopníctva patrí tiež k významným inovátorom tejto technológie.

Ariete je dlhodobou stálicou v starostlivosti o domov
 Spoločnosť Ariete bola založená roku 1964 v Toskánsku, malebnej krajine s priateľskými ľuďmi, pre ktorých je starostlivosť o domov vecou najvyššej priority. Od samotného založenia bolo cieľom Ariete navrhovať užívateľsky prívetivých, užitočných a esteticky perfektných pomocníkov pre domácnosť. Je to vysoká kvalita a využívanie pokročilých technológií, čo vynáša značku Ariete medzi popredných európskych výrobcov upratovacích potrieb. Kým sa dostanú na trh, sú všetky ich produkty podrobené dôkladnému a dlhému testovaniu, aby sa overila ich kvalita, bezpečnosť a funkčnosť.


Prečo si zaobstarať práve parný čistič značky Ariete?
      Odpoveď na túto otázku vám najskôr už napadla - kto by mal byť lepšou zárukou kvality parných čističov ako ľudia, ktorí s touto technológiou prišli? Ariete nie je v našich končinách zatiaľ príliš známou značkou, ale vyrába napríklad pre firmu Kärcher, ktorá sa v tuzemsku teší skvelému postaveniu na trhu. Ariete nespí na vavrínoch - predstavuje tiež významné inovácie parného čistenia a neustále svoje produkty zdokonaľuje. Odporúčame vám teda rozhodne sledovať jej činnosť a novinky, ktoré uvádza na trh.

Parné čističe spoločnosti Ariete v bodoch:
- Sú ľahké a kompaktné, takže vám upratovanie maximálne uľahčia.
- Sú použiteľné pre čistenie rôznych povrchov - kobercov, podláh, nábytku, závesov, dlaždíc i ďalších, stačí mať správny nadstavec.
- Sú doslova zázrakom vo všetkých domácnostiach, ktorých obyvatelia trpia alergiami a ekzémami.
- Nielenže vyčistia odolné a zaschnuté škvrny z povrchov, ale čistia aj do hĺbky, kde zlikvidujú baktérie, vírusy a ďalších nevítaných hostí.
- Môžete si vybrať z celej škály produktov Ariete podľa toho, aké priestory budete potrebovať čistiť - od menších parných mopov (určených len na podlahu) cez malé kompaktné "kačky" (teda multifunkčné čističe do bežných domácností), až po veľký čistič Multivapori, určený na čistenie rozsiahlejších priestorov.

    Dúfame, že vás článok o spoločnosti Ariete a jej parných čističoch zaujal a prebudil vo vás zdravú zvedavosť dozvedieť sa viac o parnom čistení. Prezrite si náš web ,alebo si prečítajte ďalšie články na túto tému a zistite podrobnejšie informácie.

Súvisiace produkty

Pošlite článok známemu