Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Nie je kačka ako kačka! Poznáte tie od Ariete?

Nie je kačka ako kačka! Poznáte tie od Ariete?

Kačka - jedno obyčajné slovo a niekoľko významov. Čo si predstavíte po jeho vyslovení? Vynorí sa vám v mysli husotvarý vták alebo senzačné a často aj nepravdivé oznámenie, ktoré sa u nás označuje ako "novinárska kačica"? Novinárčine aj vodným a domácim vtákom dáme pre dnešok pokoj.

15.06.2017

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Pomocníci v domácnosti: Parný mop 2v1

Pomocníci v domácnosti: Parný mop 2v1

Dlho sme nemali článok o pomocníkoch v domácnosti, preto sme sa radi ujali možnosti otestovať parný mop Ariete 2v1, teda parný čistič – mop s metlou. Ide o model 2706 v žltej farbe.

12.05.2017

SexyMamas

Obrázok ku článku Recenzia: Parné čistenie – domáce spotrebiče

Recenzia: Parné čistenie – domáce spotrebiče

V predošlom článku sme Vám priblížili ako sme s parnými čističmi bojovali so špinou v kuchyni – najmä teda s mastnotou a vodným kameňom. Parné čističe sme vyskúšali aj na domácich spotrebičoch, ktoré sme si kedysi dávno priniesli domov, žiariacich na všetky strany. Už sa aj zdalo, že tieto ich slávne časy slávy pominuli, ale ...

23.02.2017

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Recenzia: Parné čistenie kuchyne

Recenzia: Parné čistenie kuchyne

Po dôkladnom preškolení výrobcom, ktorý nás pravým talianskym temperamentom navnadil na parné čističe Ariete, sa všetky vzorky rozpŕchli do domácností našich kolegov ako nikdy predtým. U všetkých kolegov zožali parné čističe najväčší úspech v kuchyni, nezávisle od toho, ktorý typ parného čističa použili. Pre porovnanie ako sme boli s výsledkami spokojní, sme požiadali kolegov o obodovanie na stupnici 0-100 a vytvorili sme z ich hodnotení priemer. Takéto hodnotenie nájdete na konci každej časti.

17.02.2017

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Upratujte efektívne s parným čističom novej generácie

Upratujte efektívne s parným čističom novej generácie

Upratovanie je pre väčšinu z nás skôr nutné zlo ako zábava. Chcete otravnou činnosťou stráviť čo najmenej času a dosiahnuť čo najlepší efekt? Siahnite po parných čističoch, ktoré sú skvelými a úžasnými pomocníkmi pre domácnosť. Zabudnite na zdĺhavé leštenie vodovodných kohútikov, kávovarov alebo kanvíc na vodu. S parným čističom vám všetko pôjde oveľa lepšie, stačí si len dobre vybrať z modelov špecifických práve pre vaše potreby, aby ste našli najlepšie riešenie pre vašu domácnosť. Aké sú výhody a nevýhody parného čistenia, aké poznáme základné druhy, podľa čoho sa rozhodnúť a aký model je pre Vás najlepší sme už písali v predošlých článkoch. Dnes Vám predstavíme jedinečnú novinku na našom trhu od priekopníka v parnom čistení - talianskej značky Ariete - X Vapor Deluxe.

25.01.2017

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Upratujte v retro štýle s pomocníkom Ariete Cordless Sweeper

Upratujte v retro štýle s pomocníkom Ariete Cordless Sweeper

Máte doma deti, domáceho miláčika a z omrviniek na zemi stavy zúfalstva? Rozumieme. Vyťahovať vysávač sa nikomu každú chvíľu nechce a klasická metla s lopatkou tiež nie je najideálnejšie riešenie, neporadí si totiž so špinou na koberci. Pamätáte si na mechanickú metlu, s ktorou bolo upratovanie u babičky zábavou? Predstavujeme Vám jej vnučku z 21. storočia – Cordless sweeper.

19.01.2017

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Tipy na vánoční dárky: Vychutnejte si legendární americkou party v retro stylu s pomocníky Ariete Party Time

Tipy na vánoční dárky: Vychutnejte si legendární americkou party v retro stylu s pomocníky Ariete Party Time

Zbožňujete barbecue a atmosféru Ameriky 60. let? Co na tom, že se blíží zima, přeneste trochu letní nálady i do období Vánoc a pořiďte svým nejbližším stylové výrobky z řady Party Time. Čeká vás spousta zábavy, skvěle strávený čas s rodinou a k tomu vynikající slané dobroty. Retro design vás přenese do amerických filmů pro pamětníky a vykouzlí stylovou atmosféru.

29.11.2016

Obrázok ku článku Tipy na vánoční dárky: Sladká retro party, na kterou se nezapomíná

Tipy na vánoční dárky: Sladká retro party, na kterou se nezapomíná

Porozhlížíte se už po vánočních dárcích? Buďte letos pořádně originální a přeneste své blízké do retro minulosti. Jak? Pořiďte jim stylové výrobky z řady Party Time, které slibují sladké překvapení, skvěle strávený čas a zábavu. Retro design okouzlí každého, kdo má rád trochu recese a touží alespoň na chvíli zažít atmosféru 60. let v Americe.

28.11.2016

Obrázok ku článku Parné čističe a zvieratá

Parné čističe a zvieratá

Parné čistenie je efektívny spôsob, ako mať zdravý a čistý domov. V minulom článku sme si povedali, ako môžu parné čističe pomáhať alergikom. Ako naň ale budú reagovať vaše domáce zvieratá? Je možné parou vyčistiť tiež ich pelechy a klietky? Prinesú parné čističe nejaké výhody v domácnostiach s domácimi maznáčikmi? Poďme sa na túto tému pozrieť podrobnejšie.

25.07.2016

Matěj Antoš

Obrázok ku článku Ariete: priekopník v parnom čistení

Ariete: priekopník v parnom čistení

Možno už ste o parnom čistení a jeho prednostiach niekedy počuli. Viete ale, kto systém parného čistenia vyvinul a prišiel ako prvý na trh s "bojlerovými" parnými čističmi? Bola to práve firma Ariete. Svoje technológie následne poskytla ďalším výrobcom formou licencie, takže možno poznáte parné čističe aj iných značiek. Poďme sa teraz ale spoločne pozrieť na firmu Ariete bližšie, pretože okrem spomínaného priekopníctva patrí tiež k významným inovátorom tejto technológie.

28.06.2016

Matěj Antoš

Obrázok ku článku Parné čističe pre a proti

Parné čističe pre a proti

Upratovanie domácnosti a umývanie podlahy nemusí byť náročnou a vyčerpávajúcou prácou. Nedarí sa vám odstrániť škvrny, nečistoty a mastnotu klasickými metódami, handrou, mopom a arzenálom chemických prostriedkov? Už ste počuli o parnom čistení? Parné čističe sú moderným spôsobom čistenia rôznych povrchov v domácnosti, ktoré vám ponúknu prekvapivé množstvo výhod. Poďme sa teraz spolu pozrieť na prednosti a slabiny parných čističov, aby ste sa mohli rozhodnúť, či by sa taký prístroj nehodil práve vám.

13.06.2016

Matěj Antoš

Obrázok ku článku Domáci jogurt dostane vaše chuťové poháriky do extázy

Domáci jogurt dostane vaše chuťové poháriky do extázy

Domáci jogurtovač? Prečo a na čo? Regály obchodov sú predsa plné jogurtov najrôznejších príchutí. Milovníci sviežich chutí siahajú po ovocnom potešení, konzervatívci po prírodnej bielej variante či tradičnej čokoláde a vanilke. A tí, ktorí radi experimentujú, dávajú prednosť netradičným kombináciám - napríklad príchuti obľúbeného dezertu stracciatella alebo chia semienkam, ktoré sú absolútnou novinkou.

06.06.2016

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Ariete Party time aneb Čas na pořádnou zábavu!

Ariete Party time aneb Čas na pořádnou zábavu!

Zavzpomínejte na dětská léta. Na dobu, kdy po městě a vesnici jezdily poutě, na chvíle s kamarády a spolužáky, kteří slavili narozeniny, konec školního roku nebo třeba začátek hlavních prázdnin. Co na takové pořádné oslavě či pouti nesmělo za žádných okolností chybět? Konfety, balonky, popcorn, párky v rohlíku, hranolky, hot dogy a hlavně hromady cukrové vaty a zmrzliny! Jestliže na tomto místě zamačkáváte v oku nostalgickou slzu, nezoufejte! Nezapomenutelné party a oslavy přece nepatří jen malým! S party pomocníky Ariete v typickém retro designu 60. let můžete uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin se vším, co k takové pořádné akcičce patří!

03.05.2016

Tereza Vidimová