Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Dokonale čistá domácnosť vďaka parnému čističu Ariete: Tipy, ako vybrať ten najlepší

Dokonale čistá domácnosť vďaka parnému čističu Ariete: Tipy, ako vybrať ten najlepší

Ešte stále doma zakopávate o pestrofarebné vedrá, strapcové mopy, čistiace prostriedky a hromadu nevzhľadných handier? A čo keby sme vám povedali, že toto všetko môžete raz a navždy vyhodiť? Fikcia? Vôbec nie. Spoľahlivým, ekonomickým a tiež ekologickým spoločníkom v domácnosti je moderný parný čistič!

06.05.2019

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Drevo alebo laminát? Pre parné čističe žiadny problém

Drevo alebo laminát? Pre parné čističe žiadny problém

Tiež zastávate názor, že jediným spôsobom, ako sa zbaviť nečistôt nebo zažranej špiny sú chemické čistiace prostriedky? Že para je príliš slabá na to, aby dokázala vyčistiť podlahy? Alebo to, že parné čističe nenávratne poškodia drevené či laminátové podlahy? Ak vám tieto otázky víria hlavou alebo im dokonca sami veríte, potom sú nasledujúce riadky určené práve vám. Venované budú parným čističom Ariete, ktoré sú okrem iného nesmierne účinným pomocníkom pri upratovaní drevených a laminátových podláh.

19.04.2019

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Ako na dokonale čisté koberce? Odpoveďou je parné čistenie

Ako na dokonale čisté koberce? Odpoveďou je parné čistenie

Rozhodnutie týkajúce sa výberu vhodnej podlahovej krytiny podlieha celému radu parametrov. Ak dávate prednosť komfortu, chcete zlepšiť akustiku v miestnosti, zaistiť zníženie hluku pri chôdzi, získať istotu pri chôdzi a mäkkosť nášľapu, prípadne ušetriť za vykurovanie, potom vaša voľba padne pravdepodobne na koberce.

17.04.2019

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Tipy: Parný čistič Ariete zbaví sedačku baktérií, zápachu aj roztočov

Tipy: Parný čistič Ariete zbaví sedačku baktérií, zápachu aj roztočov

Obstaranie nového gauča či pohovky rozhodne nepatrí k zanedbateľným výdavkom v domácnosti. Pretože však tento kus nábytku patrí k tým najvyťaženejším a najpoužívanejším, je potrebné vedieť, ako sa o neho správne starať. Taká sedačka si totiž žije svojím vlastným životom. A to doslova. Jej vlákna obývajú roztoče, mikróby i baktérie. Ako sa ich zbaviť? Odpoveďou sú parné čističe.

15.04.2019

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Čistenie dlažby je veda. Vysávač je slabý, mop roznáša baktérie.

Čistenie dlažby je veda. Vysávač je slabý, mop roznáša baktérie.

Či sa nám to páči alebo nie, baktérie sú nevyhnutnou súčasťou nášho bežného života. Niektoré sú priateľské, s inými by sme sa radšej nestretli. Napriek tomu sa nachádzajú na našom tele, ale aj v príbytkoch, ktoré obývame. Semeniskom baktérií je okrem iného tiež podlaha. Denne sa po nej prejdú všetci členovia domácnosti, ale aj domáci miláčikovia. Zvlášť v kuchyni dostáva poriadne zabrať. Ak máte doma dlažbu a neviete si rady s neodstrániteľnými fľakmi či zašlými škárami, máme pre vás jeden typ.

09.04.2019

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku 6 nepochybných výhod parného čistenia. Poznáte ich všetky?

6 nepochybných výhod parného čistenia. Poznáte ich všetky?

Parné čističe sú hudbou budúcnosti. Neškodia životnému prostrediu a nedráždia alergikov ani domáce zvieratá. Počas niekoľkých krátkych chvíľ nimi vyčistíte prakticky celú domácnosť. Nepotrebujú chemické prostriedky, pretože v sebe kombinujú účinnú silu pary, vysokej teploty a tlaku. Preto v oblasti upratovania nemajú konkurenciu.

07.01.2019

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Prečo parné čističe Ariete nie sú ako tie z teleshoppingu?

Prečo parné čističe Ariete nie sú ako tie z teleshoppingu?

,,Horst, toto je super, ultra, mega moderný čistič, s ktorým vyčistíš podlahy, susedovu mačku aj šéfov oblek. Nepotrebuje vodu, nepotrebuje chemikálie, nepotrebuje vlastne vôbec nič. Poháňa ho totiž solárna elektrina. A keď, Horst, zavoláš počas nasledujúcich piatich minút, získaš nielen jeden, ale rovno dva naše univerzálne čističe. No len povedz, nie je to úžasné? Je to úžasné!“

29.11.2018

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Potenciál parních čističů je v domácnosti obrovský. Co všechno dokážou? (díl 1)

Potenciál parních čističů je v domácnosti obrovský. Co všechno dokážou? (díl 1)

O parních čističích jsme si toho řekli již mnoho. Takže jen ve zkratce doplníme, že jde o ekologické a šetrné pomocníky, jejichž síla spočívá v tlaku a horké páře, jež bezpečně rozruší všechnu špínu, zbaví domácnost roztočů a jejich výměšků, prachových částic a virů. Protože je použití parního čističe v domácnosti opravdu široké, možná vám přijde vhod následující přehled toho, co všechno vám pomůže dobře vybraný parní pomocník vyčistit.

25.04.2018

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Ariete Xvapor Deluxe: Na špinu a baktérie choďte s parou

Ariete Xvapor Deluxe: Na špinu a baktérie choďte s parou

Prečo nezefektívniť zastarané spôsoby upratovania tým, že budeme čistiť ekologicky, a pritom sa zbavíme baktérií a práca bude jednoduchšia. Práve to vie parný čistič Ariete Xvapor Deluxe.

08.12.2017

Obrázok ku článku Predvianočné upratovanie by Elis

Predvianočné upratovanie by Elis

A je to tu! Štyri týždne do Vianoc a nás matky okrem každodenného zhonu čaká ešte všetko, čo sa Vianoc týka. Už teraz obchodné centrá praskajú vo švíkoch, cesty autom hlavne v popoludňajších a večerných hodinách sú za trest, všetci sú nervózni, že nič nestíhajú.. Ale aj napriek tomu Vianoce milujú.

04.12.2017

SexyMamas

Obrázok ku článku Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkčný parný čistič Ariete!

Všestranný pomocník v domácnosti? Multifunkčný parný čistič Ariete!

Čaká vás kompletné upratovanie domácnosti? Potom sa určite pripravujete na úmorné leštenie, náročné vysávanie, zložité vytieranie, únavné prezliekanie i pranie. V nasledujúcich dňoch máte v úmysle zbaviť domácnosť všetkého prachu, na odstránenie ktorého nebolo počas roka dostatok času ani priestoru.

22.11.2017

Vendula Vrablová

Obrázok ku článku Zvažujete kúpu sendvičovaču? Pozrite si predtým náš test

Zvažujete kúpu sendvičovaču? Pozrite si predtým náš test

Je to úžasná premena, pri ktorej sa obložené pečivo v priebehu minút zmení na horúcu chrumkavú dobrotu. V krehkom, naparenom pečive vyniknú chute a vône náplne, a to aj vtedy, ak zo špajzy vezmete len to, čo zostalo po víkende. Horúce sústo rozihrá chuťové bunky a naplní hladný žalúdok.

21.11.2017

mojdom.sk

Obrázok ku článku Test parného mopu Ariete 4164 10v1

Test parného mopu Ariete 4164 10v1

Tento mesiac nám doma pristál na testovanie ďalší parný mop od Ariete a dorazil v tú najlepšiu chvíľu, pretože našou domácnosťou zamávala črevná chrípka oboch detí. Myslím, že tým, ktorí majú malé deti, nemusím popisovať… Kto si pod tým však nedokáže nič predstaviť – tak verte, že bolo nutné vyčistiť nielen toaletu, ale tiež napríklad vydezinfikovať koberec. O sprchovacom kúte a vani ani nehovorím… :) A tu všade mi parný mop Ariete 10v1 úžasne pomohol – a bez chémie.

26.10.2017

SexyMamas

Obrázok ku článku Testovali sme parný čistič Ariete. Ako to dopadlo?

Testovali sme parný čistič Ariete. Ako to dopadlo?

Nedávno sme si v redakcii zobrali do parády parný multi-čistič Ariete, u ktorého výrobca sľubuje vysoký výkon a všestranné využitie. Boli sme teda veľmi zvedaví, či svoju povesť dodrží a hneď sme sa dali do testovania.

21.06.2017

Danka Kladivová

Obrázok ku článku Parné mopy Ariete: Nenahraditeľný pomocník v domácnosti

Parné mopy Ariete: Nenahraditeľný pomocník v domácnosti

Písal sa rok 1997. V Írsku bol uzákonený rozvod, v Ázii začala ázijská kríza, ktorá súvisela s prepadom thajského bahtu voči doláru o celých 18 %. Česká republika bola na Summite NATO v Madride oficiálne pozvaná do Severoatlantickej aliancie a v tom istom roku tiež došlo k upraveniu česko-slovenskej hranice. Slovensko sa zároveň spoločne s Monakom, Chorvátskom a Bulharskom stalo súčasťou európskej medzinárodnej organizácie EUROCONTROL.

16.06.2017

Danka Kladivová